Neupravičeno zaračunano

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

tema odprta - 9. okt 2009 20:47 | ogledi: 1.927 | odgovori: 4

Mene zanima, če je kdo od vas uporabnik simobila in je opazil,da mu neupravičeno zaračunavajo storitev Wodafone live. Mi smo to ugotovili in seveda reklamirali,reklamacija priznana, a denar ne odštet in zopet neupravičeno zaračunano.Sicer so to majhni zneski in marsikdo ni pozoren na to.Poglejte svoje izpiske in preverite.

Sedaj pa zaradi njihove napake moraš vsak mesec poslat pritožbo.

dari

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

9. okt 2009 20:54

Menjaj operaterja, saj je dovolj široka ponudba; jaz še vedno ostajam pri Mobitelu: sicer je med dražjimi v Sloveniji, če ne celo najdražji, ampak do sedaj še nisem imel problemov, pa sem naročnik od leta 2004.

Kar se pa telih majhnih zneskov tiče: če sešteješ vse, ki jim to storijo in ne popravijo, se nabere na mesec kar lepa vsota ...

Drejček

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

9. okt 2009 21:02

Pri Simobilu sem od samega začetka (leto 2000). Če se je kdaj pojavilo kakšno čudno obračunavanje, sem vedno poklicala kar naročniško službo, zabeležili so reklamacijo in še nikoli mi je ni bilo treba podati pisno. Tako da glede Simobila v vseh teh letih nimam ene slabe besede. vida70

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

9. okt 2009 21:07

Ja saj je tako eni imamo mobitel ,sin ima simobil.Izgleda,da se to pojavlja pri paketu za mlade. Mladi pa večinoma ne pregledajo kaj jim zaračunajo.In drejcek to je to ,koliko odjemalcev in kakšna vsota se nabere. dari

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

9. okt 2009 21:40

Ma še vedno boljše simobil, kot pa mobitel. pri mobitelu sem vedno mela obvezno nekje 32 e, zdej mam pa na simobilu okoli 16- 18e. Pa klepetam skozi isto.Pa še zdej mam na simobilu vsake tolko kako ugodnost, npr. zadnjič sem mela 50e bonusa. Tako, da smo šli vsi iz Mobitela na Simobil. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti